Over ons

Transportbedrijf Van de Wetering Loosdrecht B.V. is een familiebedrijf, gespecialiseerd in het vervoer van boten, jachten en uitzonderlijk transport.

Wat ooit begon als een onderneming voor het transport van stro, is in ruim 60 jaar uitgegroeid tot een professioneel en gespecialiseerd bedrijf met momenteel ca. 45 trekkende voertuigen, 65 veelal unieke diepladers en trailers, en een kleine 20 begeleidingsauto's. Onze ervaren chauffeurs en medewerkers staan iedere dag voor u klaar.

Wie zijn wij?

Van de Wetering telt ruim 50 medewerkers, bestaande uit chauffeurs, kantoorpersoneel en ondersteunend technisch personeel.

Directie

Alex van de Wetering Nico van de Wetering Peter van Hooijdonk
Algemeen directeur Directeur Financieel directeur

alex@vandewetering.nl

nico@vandewetering.nl

peter@vandewetering.nl

+31-(0)6 23013930 +31-(0)6 23013910 +31-(0)6 53154554

Sales    sales@vandewetering.nl

Alex van de Wetering Wilbert van Horssen Wilma van der Nooij
Algemeen directeur Sales Manager Sales administratie

alex@vandewetering.nl

wilbert@vandewetering.nl

sales@vandewetering.nl

+31-(0)6 23013930 +31-(0)6 23013907

Planning & Vergunningen

Henk van den Anker Marcel van Wensveen Erik van Weenen
Hoofd Planning & Sales Senior planner Senior planner

henk@vandewetering.nl

marcel@vandewetering.nl

erik@vandewetering.nl

+31-(0)6 15290881 +31-(0)6 23013915 +31-(0)6 23013933
Dennis van der Does Nico van de Wetering Tim van de Wetering
Planner Hoofd Vergunningen Vergunningen

dennis@vandewetering.nl

nico@vandewetering.nl

tim@vandewetering.nl

+31-(0)6 23013931 +31-(0)6 23013910 +31-(0)6 23013903

Administratie   factuur@vandewetering.nl

Richard van Dijk Onno Bras
Hoofd administratie administratie

richard@vandewetering.nl

onno@vandewetering.nl

Alinda van de Wetering Michiel Westerveld
Personeelszaken Juridische zaken

alinda@vandewetering.nl

michiel@vandewetering.nl